UWAGA PRACA!!!!!

Foto: {[description]}
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 2 minuty

OFERTA PRACY NA STANOWISKU GŁÓWNA KSIĘGOWA/ GŁÓWNY KSIĘGOWY
{[description]}

FENETRA Spółka z o .o., przedsiębiorstwo z 17 - letnim stażem, z siedzibą w Lewkowcu 15 A, zatrudni pracownika na stanowisko:

Główna księgowa / Główny księgowy

OPIS STANOWISKA:

  • nadzorowanie i koordynowanie pracy zespołu księgowych
  • prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o rachunkowości i przepisami prawa podatkowego
  • sporządzanie sprawozdań finansowych miesięcznych, rocznych oraz deklaracji podatkowych
  • przygotowanie zestawień, analiz i sprawozdań na potrzeby Zarządu
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych
  • nadzór - rozliczanie i sporządzanie sprawozdań i deklaracji CIT, PIT, VAT, VAT-UE, GUS, PPK
  • nadzór nad płatnościami, uzgadnianie rozrachunków należności oraz zobowiązań
  • współpraca z audytorami (sporządzanie raportów, zestawień oraz przygotowywanie odpowiedzi i wyjaśnień) i instytucjami zewnętrznymi (US, GUS, NBP, banki)
  • aktywne monitorowanie zmian w prawie podatkowym i ustawie o rachunkowości

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe z zakresu finansów, ekonomii lub rachunkowości
  • doświadczenie na stanowisku Głównego księgowego / Samodzielnego księgowego
  • biegła znajomość ustaw o rachunkowości, podatku dochodowym od osób prawnych, podatku od towarów i usług, podatku dochodowym od osób fizycznych
  • praktyczna znajomość prawa pracy, prawa ubezpieczeń społecznych, zagadnień dot. rozliczenia czasu pracy, zagadnień kadrowo-płacowych
  • bardzo dobre posługiwanie się systemami finansowo-księgowymi oraz pakietem MS Office
  • doświadczenie w prowadzeniu księgowości spółki z ograniczoną odpowiedzialnością
  • umiejętność pracy w zespole

Co oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole

Prosimy o umieszczenie w ofercie klauzuli o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez FENETRA Sp. z o.o. do celów rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r roku (Dz.U.Nr 133, poz. 883 z późn. zmianami)."

FENETRA Sp. z o. o. Lewkowiec 15 A Tel. + 48 62 73 24 171

e-mail: kadry@fenetra.com.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.